• Zwroty i reklamacje

  • Zwroty i reklamacje

Redalarm.pl daje możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość do 14 dni od daty otrzymania towaru (dotyczy klientów indywidualnych). Zgodnie z polskim prawem taki przywilej nie przysługuje wtedy, gdy produkt został zakupiony na użytek firmowy w takim wypadku Klient nie będzie mógł skorzystać z możliwości 14-dniowego zwrotu.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość wystarczy uzupełnić formularz zwrotu (odstąpienia od umowy) wysłać go drogą pocztową, emailem, bądź wrzucić do paczki, w której będzie odesłany do nas towar.

Zwrot pieniędzy jest realizowany w ciągu 30 dni od daty wysłania oświadczenia.

 

Od zakupów na redalarm.pl istnieje możliiwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość do 14 dni od daty otrzymania towaru (dotyczy klientów indywidualnych). Zgodnie z polskim prawem taki przywilej nie przysługuje wtedy, gdy produkt został zakupiony na użytek firmowy. W takim wypadku Klient nie bedzie mógł skorzystać z 14-dniowego zwrotu.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość wystarczy przesłać drogą mailową formularz zawierający podstawowe dane dotyczące zakupionego produktu oraz klienta wraz z danymi kontaktowymi.

Zwrot pieniędzy jest realizowany w ciągu 30 dni od daty otrzymania zwrotu.

Uwaga!!!
Przyjmujemy tylko produkty oryginalnie zapakowane z nienaruszonymi plombami zabezpieczającymi. Nie przyjmujemy zwrotów oprogramowania, towarów używanych, wyprzedażowych i sprowadzonych na zamówienie.