• O NAS

Szanowni Państwo

Bardzo nam miło, że trafili Państwo na stronę naszego sklepu redalarm.pl . Sklep działa w kilku branżach tzn. zabezpieczenia techniczne, narzędzia, wyposażenie domu i elementy dekoracyjne.

Działalność swoją prowadzimy od 2013 roku dokładając wszelkich starań w celu uzyskania satysfakcji klientów. Wychodząc naprzeciw potrzebowm wymagającego rynku e-commerce prowadzimy nowoczesny sklep pod domeną redalarm.pl.

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne systemy zabezpieczeń, systemy inteligentnego domu, systemy fotowoltaiczne oraz inne systemy elektroniczne stosowane w firmach i domach jednorodzinnych. Na stronie sklepu redalarm.pl rozwijamy takie działy jak dom i ogród, ale również
idąc za potrzebą czasów wirusa COVID-19 sprzedajemy urządzenia do dezynfekcji mgłą oraz wszelkie akcesoria i płyny, które pomagają prewencyjnie działać przeciwko pandemii.

Szanowni Państwo z uwagi na to, że współpracujemy z klientami indywidualnymi ale również z klientami, którzy prowadzą działalność polegającą na instalacji dostarczanego przez nas sprzętu, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu również montaż zakupionych u nas urządzeń.
Oferujemy dostawę i montaż systemów alarmowych, domofonowych, inteligentnych budynków, instalacji elektrycznych, automatyki bram.

Zapraszamy do zakupów... Prosimy obserwować również prezentowane przez nas promocje...

Zespół Redalarm.pl